Posted on

mobil ödeme bozdurma nedir

Hareketli ödeme sistemi, tüketici gruplarının alışdoneş tahsilatlarını GSM operatörleri sebebiyle gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Hareketli ödeme akçe sistemi ile Ödeme kılmak isteyen kişiler, Ödeme sırasında çökertme telefonu ve şifre bilgilerini girip alışdoneş işlemlerini tamamlayabilir. Hareketli ödeme sebebiyle bu tutar kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı hat bakiyesi ise krediden düşüş kuruluşlır. Bunun canipı gün iş yerlerinde yeğleme edilip kullanılan taşınabilir ödeme sistemi, temassız pozlar sebebiyle bile gerçekleştirilebilir. Bu işlemde taşınabilir temassız ödeme ve NFC özelliği yalınlık kâin itibar kartları aracılığı sebebiyle evet.

Hareketli Ödeme Sistemi sebebiyle Satışlarda Enseış Soruşturma
E-kâr ile internet üzerinden ürün satışı gerçekleştiren işletme yerlerinin ürünleri belli başlı bir oranda kişilere seslenme değer. İşletme yerlerinin erek kitlelerinden kâin tüketici gruplarının alışdoneş alışdemeviklarının her biri birbirinden ayrıdır. Temelı tüketici gruplarının itibar ve vezneci ekeı yöntemi ile alışdoneş yapmayı yeğleme ederken itibar ekeı ve vezneci ekeı sıfır kişiler ise genel olarak kapıda ödeme, havale/ EFT yahut taşınabilir ödeme bozdurma yöntemi kabil seçenekleri yeğleme ederek alışdoneş yamayı yeğleme değer.

Hareketli ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya başladığından itibaren bu sistemi kullanan çok fazla şahsiyet ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziki salon yerlerinde Hareketli temassız ödeme yöntemini yeğleme ederken bazısı da e-kâr sitelerinde bu tür ödeme yöntemini tutmak icap. Doğrusu kısaca bahsetmek gerekirse taşınabilir ödeme sistemi görev meydan e- kâr şirket yerleri ulaştığı erek kitleye bir yeni saf daha eklemeyi nailtır. Bu da işletme yerlerinin beylarında peşış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- kâr sitenizde taşınabilir ödeme bozumu sistemine görev vererek, erek kitlenizde kâin kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve beylarınızda daha çok peşış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir