Posted on

Mega Serisi Gübre Serpme Makinaları

Üçkelleak Tarım, kültür makineleri kesimünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Tahsil Tırmıkları, Traktör Dal Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Ağızotu Muhtelit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri sinein ürettiği üstün nitelikli çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Tarım makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına uygun olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. Oranlı alet ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan kifayetli besin üretimi, giyecek ve barınma havaını sağlayamaz. Yüzlerce yıl önce tüm insanlar ilkel kültür yapmaya kelleladı ancak hasetmüzde toplumun sadece çok önemsiz bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını karşıtlayacak zirai üretimle meşguliyetmaktadır. Araba ve ekipmanlar buna olanak tanımaktadır. Türkiye, kültür ve kültür makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Kalan istem ve kültür kesimünün derece derece çeşitlenmesi, kültür makinelerine olan ihtiyacın da artmasına ne olmuşdolaşma. Uygulayım bilimi ile müşterek vüruten kültür makineleri, kültür aletleri, kendiliğinden ve yardımcı kültür makineleri kabilinden ekipmanlar kültür sanayisini canlandırarak kesiksizlığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Tarım makineleri, kullanılan amaca ve alana göre farklılıklar göstermektedir. Tarımı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Hassaten sadece kültür kesimü bileğil, ülkenin ihracat hacmi bile derece derece artmaktadır.

Üçkelleak Tarım , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kalifiye iş gücü ve erdemli üretim kapasitesi eşliğinde otokton üretim gücüyle müşterilerine en yeğin hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çkırmızıışanı ile devim bilimi ve eforlü beniâdem kaynağına malik olan Üçkelleak Tarım, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere derece tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık makine üretimi ile 15 ’i çok ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine eklenmiş mesabe sağlayıcı Üçkelleak Tarım; koyu Ar-Ge çkırmızıışmalarının ışığında, sonra teknolojiyle standartlarını ötümlü yükseltmektedir. Daimî aksiyon ve sıfır yanılma üretim sistemi, Üçkelleak Tarım ürünlerinin hem memleket içinde hem bile memleket haricinde güvenilerek kullanılmasının kellelıca nedenidir. Üçkelleak Tarım, nitelikli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu tüm sektörlerde soyıtlamıştır.

Üçkelleak Tarım olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin uygun ve stabil bir şekilde dağıtımını sağlar.
Gübreyi kifayetli ve yakın bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile mevsimli mevsimsiz basma tasarrufı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve semereli bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları yardımıyla toprak üzerinde daha az efor harcama ederek çok daha sağlıklı işlem yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın mevsimli mevsimsiz olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası yardımıyla çok daha sağlıklı lafır ve toprağınızdan daha bir tomar meyve ve göveri elde etmenize yardımcı olabilir.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması sinein kullanılan miktarların sağlıklı bir şekilde ayarlanması sağlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha semereli bir şekilde yetişmesini sağlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en makro ihtiyaçları olan besin maddelerini sağlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı sağlarken hem bile bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını sağlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu derece katkı sağlayıcı gübrelerin tasarrufı konusunda çok önemli ve dikkat edilmesi gereken bir öge bulunmaktadır.
Bu öge gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha semereli meyvelar elde edebilirsiniz.

Üçkelleak Tarım olarak bir diğer ürünümüz olan Traktör Dal Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine kaldırmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi zemin seviyesinden kaldırmak ve muntazır bir damperli kamyona evet da münhal bir hendek hafriyatsına dökmek sinein münteşir olarak kullanılır. Dal yükleyici ile müşterek bir malzemeyi yere itmeden kaldırmak mümkündür. Dal yükleyiciler genellikle istiflenmiş olan bir malzemeyi zemin seviyesinden kaldırmak sinein kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut hendek hafriyatsı kabilinden alanlara dökmek sinein tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan art yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabilinden sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıkarılabilir bir bentlantı parçası üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası bileğçalışmatirilebilir ve birbir hayli ağababaşmanla da enliletilebilir. Esas deşenler genellikle hidrolik deşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çkırmızııştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da tutum ettirilir. Teleskopik taşıyıcılara göre oldukça sakıt maliyetleri ve çok cephelilükleri bile art yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör art yükleyiciler sinein tercih edilebilecek birbir hayli üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın kurum gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem hediye hem bile kalite olarak kazanım sağlayabilir.
Üreticilerden satın bazı üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Tarım makineleri kesimünün önde mevrut üreticilerinden Üçkelleak Tarım’ın art yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ot Tahsil Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri yem bitkilerinin icma ve balyalama çalışmalemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu binalması çalışmalemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçkelleak Tarım olarak Ot Tahsil Tırmıkları da kültür makinalarımız ortada bulunmaktadır. Ot Tahsil Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Tahsil Tırmığı olarak 6 esas gruba ayrılır.

Ağızotu muhtelit makinası, besi hayvancılığı yahut mazot hayvancılığı yapan çiftçiler ve üreticilerin hayvanları iaşe esnasında iş ağırlıkünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi esnasında dikkat etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine dikkat edilmediği saat efsaneviın mazotü ve etinden verim kırmızıınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği yapan çiftçiler ve üreticiler ilk hamle olarak iaşe esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mısır vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması gereken tüm besinleri tenha seferde alabilir ve daha yeğin beslenebilir. Ağızotu karmanın binalması efsaneviın tüketmesi gereken tüm besinleri bir araya getirerek daha yeğin beslenmesine böylelikle daha bir tomar verim almanızı sağlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile müşterek Ağızotu Muhtelit Makinaları da Üçkelleak Tarım olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçkelleak Tarım olarak çarelama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile başüstüneğu kabilinden en üst kırat kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asıkr Tip (Standart) , Asıkr Tip (Hidrolik) , Asıkr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi binası servet sahibi ve semereli bir zirai üretim sinein makro avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan kültürı sinein önemli bir köprü çalışmalevi görmektedir.
Zirai üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha yeğin durumlara gelmesi sinein zirai ihracat noktasında Üçkelleak Tarım olarak tüm çkırmızıışanlarımızın katkısıyla müşterek
Üçkelleak Tarım kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Gübre Serpme Makinaları ve profesyonel ürün için: https://ucbasaktarim.com/

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir