Posted on

MedreseRadyo Risale i Nur Radyo

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine hız kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yapıtı ve türlü dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı top önlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe gibi bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta özen veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store gibi tatbik marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Ayrıca internet sitesi üzerinden ait taksimmleri görüşme ederek ücretsiz şekilde özen alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin ABD, Avrupa, Asya gibi bir çok kıtada tatbik üzerinden neşriyat yapan tatbik muhtıra yüzlerce vakit dinlenerek arz suratünde İslamiyet’in elan hızlı teşhisnmasına vasıta ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla bünyelarak insanlara ulaştırılması ihmal edilmiyor. Sizde memleket dışında canlı yakın arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Ayrıca MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ait videolar yayınlar yaparak memleket dışında bir çok insanın İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi bünyeyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey laf ettiriyor. Eserin bu denli hatırlı evetğu bilindiği ciğerin tatbik ve gayrı dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek veya koşmak isterseniz muhakkak MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça laf ettiren tatbik filvaki görülmeye eder. İnternet sitesi top taşınabilir uyuma malik ve bir çok yabancı dilde özen verdiği ciğerin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Esasen hali hazırda internet sitesi daimî geliştirilmekte ve kullanıma elan tatminkâr bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çdüzenışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan ses artistmız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde düzenıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en kazançlı şekilde özümleme edilmeye çdüzenışılmaktadır.

Tarih içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce beniâdem hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en kazançlı şekilde faydalanmaktadır. Esasen tatbik marketlerden bakmış olduğunız mevsim uygulamanın puanının ve indirilme büyüklükının ne denli erdemli olduğunu görebilirsiniz. Buda erişmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması yerında filvaki okşayıcı bir iş çıayalp insanlara en kazançlı şekilde özen vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir