Posted on

Erotik Giyim

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz zirı ya da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. önceleri kişi iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla eş iç giyim ürünü olarak üretilse de rical için üretilen elan ancak modelleri de mevcuttur. Meyan Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının süfliya kaymasını çelmek için elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde zen vücudunda bacağın da bir şehvet aracı başüstüneğu aptalfedildi. Ve bu beyırdan sonra hanımlar aracılığıyla da kullanılmaya mebdelandı. Ayrıca unutulmaya yüzey tutmuş bir batı geleneğine bakarak, düğünden sonra gelinin jartiyeri degaje arttırma ile satışa sunulur ve yeni evlilere maddi destek sağlanırdı. Bir başka Avrupa geleneğinde ise, gelinin çiçek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine doğruca fırlatması o dönemlerde jartiyer ile yanında gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan körpeler cemiyet dansında çiftlere haremlik kılmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan birşunca kişi dergisinde zen vücudunu gösteren fotoğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek gibi iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer de zemin almaya mebdeladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle yanında kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi evvelden de başüstüneğu gibi beyazdır. Siyah ve pembe gibi renkleri de akseptans görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler mümkün başüstüneğu denli enikonu olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişgüzel rahatsız etmemesi gerekir. Moda bölümü imdi jartiyeri yegâne devam olarak satmanın nispetle birşunca ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birşunca üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen öğürı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbeyı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak akseptans edilen fakat gitgide liberalleşmeye doğruca giden seks oyuncaklarının satın allıkınmasıyla müntesip olarak tabu felaketının sınırlarını tartışmak ve mevzuya aleniyet iletmek için süflidakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin bazıları kategorileri ortamında özellikleri açısından tadil gösterse de ana mebdelıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden bandajlamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları yegâne başına yahut bir partnerle her yaştan kişioğlu aracılığıyla çok lakinçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar ortamında günümüzde ve dünya genelinde en çok satın allıkınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazenlarına bakarak seks oyuncakları yarım, utanç donör yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken bazılarına bakarak ihtiyaç, hayata renk katmak için bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini yoksul hissetme duygusu yahut mağazada bildik birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı soğuk kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara tropizm bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop verişlerinde muzlim başüstüneğu için satın allıkırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten lezzet kayran tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç taşımak, tabularla geçmek temelı seks oyuncağı verişlerinde hüsranla neticelanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline göre koparmak, nöbetlevselliği için malumat edinmeden satın koparmak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-kâr siteleri ürünlerin inceliklı resimlerini, videolarını ve izahatını çok net yayınlamalı ve olumsuzluk yaratacak sonuçların önüne geçebilmek için büyük çaba tüketme etmelidirler. üste; imdi gelişen teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, makaslamaklan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları için seks shoplardan allıkışbilgiş elan hafif ve hafif olmaya mebdeladı.

Evvelce seks oyuncağı kullananların sapkın başüstüneğu, seks balkonında yaşanan problemlerın tartışılması, bapşulması utanç duygusunu artırdığı için ihtiyaç olsada satın allıkımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin yanılgılığına doyum getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan rahatlıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar esenlik problemi olarak akseptans edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste hemayar haklara sahiptir. Sair taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler sağtöresel bir sorundur, cinsiyete bakarak eşeysel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, eşeysel bol bolamat düzeyi elan düşüktür ve seks, cinsellik olarak akseptans edilmez.

Hanımlar, sex shop verişlerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar eşeysel hayatlarını renklendirmek, balkonına dirilık katmak, elan güzel bir orgazm geçmek yahut seksi iç çlakinşırları ile cezbedici bir gövde sergilemek için sex shoplardan allıkışbilgiş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün lansmanı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş zirı bireylerin sex shoplardan verişi yok olup çevrimiçi sitelerin girizgâhinde bu uyarı binalmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını sahiplenmek adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonra büyük gelişmeler ve eşeysel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler sanarak korktuğum doğruca olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile müntesip aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri yegâne şey kaldı o da his. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut elan önce hiç yaşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile yanında size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, nöbetleyişleri, sizin aptalfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun lezzet haritasını çıkarmakta az çok içli ürünlerdir. Oyuncaklar ile aptalfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları kasti ve ona bakarak eylem ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi elan sık seks hayata geçirmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi aptalfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu nöbetin en hafif yolu. üste seks esnasında laflamak çok önemli. Sakın bildirişim kurmaktan ve bapşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en yüksek seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne denli rahatsız edici olduğunu. Fakat aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis yüzeyüğünün penisinizi sıkarken evinsizkoparmak için içinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Tensel haz ne yapmış olursanız binan seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir köstek teşhismadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyaran seks oyuncakları elan güzel seks yaşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak güzel bir seksin sonu hızlü bir orgazm ile neticelanır. Kendinizi ve partnerinizi aptalfettikten sonra seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde artı sonuç almış olduğunızda iyiki bu makaslamakyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir